Dizi Arşivi - Diziizletelim.com

Babaları, Lisa ve Sean’den büyük bir sır saklamaktadır. O aslında, galaksideki en zorlu ödül avcısıdır. Hayatlarının sürpriz bir uzay macerasına atılan Lisa ve Sean, sıradan görünen babalarının işinin sıkıcı olmaktan çok uzak olduğunu keşfederler. Tehlikeli uzaylılardan, robotlardan ve bolca lazerli dövüşten kaçan ikili, şimdiye kadarki en çetin kaçağının peşindeki babalarına yardım etmeye çalışırken, aile bağları beklediklerinden çok daha fazla hale gelir.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Laz Alonso, Priah Ferguson, JeCobi Swain, Yvette Nicole Brown, Jim Rash
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera
(IMDb: 7.5)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Andie MacDowell, Chyler Leigh, Evan Williams, Sadie Laflamme-Snow, Alex Hook
Tür : Aile, Dram
(IMDb: 8.7)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Gideon Adlon, Scott Adsit, Harvey Guillén, Yvette Nicole Brown
Tür : Aile, Animasyon, Çocuklar
(IMDb: 6.8)
Allegra, büyükannesini yıllar önce ünlü yapan "Freaky Friday"in kahramanı olmak için Eleven O' Clock müzikhol şirketine katılmanın hayalini kurar. Büyükannesi Coco, müzikal tiyatronun yaşayan bir efsanesidir ve Allegra'nın annesi Caterina ile karmaşık bir ilişkisi vardır. Evde gizemli bir bilezik bulan Allegra'nın hayatı büyük ölçüde değişir. Bilezik onu, Caterina'nın onun yaşında olduğu ve kariyerine Eleven O' Clock'ta Coco'nun gölgesinde yaşarken başladığı 1994 yılına götürüyor (Cocó, o zamanlar kariyerinin zirvesinde olan bir yıldızdı). Allegra geçmişi değiştirebilecek mi?
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Carolina Domenech, Elena Roger, Benjamín Amadeo, Paula Morales, Clara Alonso
Tür : Aile, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi
(IMDb: 7)
Şimşek McQueen, en yakın arkadaşı Tow Mater’in kız kardeşinin düğününün olduğunu öğrendiğinde, onunla birlikte yolculuğa çıkar. Yol boyuncu türlü maceralara atılan ikili, bu süreçte yeni arkadaşlar edinir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Owen Wilson, Larry the Cable Guy
Tür : Aile, Animasyon, Komedi
(IMDb: 1.3)
Çocuklarıyla "sıradan" bir yaşam süren Sadık'ın hayatı, Betüş'le tanışmasıyla hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde değişecek. Neden mi? Sadık ve çocukların bilmediği bir "sır" var. Betüş hem insan, hem de bir peri…
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Lale Başar, Nergis Kumbasar, Tara McMillan
Tür : Aile, Bilim Kurgu, Fantazi
Filtrele 229 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori